Kumburgaz Klima Servisi ve Bakımı

Mimaroba klima servisi ve klima montaj

Kumburgaz Klima Servis 

Sektöründe eğitimli personelleri ile faliyet gösteren firmamız (klimacıyız) yılların verdiği tecrübelerini müşterileri ile paylaşmaktan gurur duyar. Teknik servis olarak Kumburgaz bölgesinde klima montaj, klima arıza, klima tamiri, klima sökme ve takma, klima gazı aynı zamanda yer değiştirme, tamir, filtre temizliği gibi bakım hizmetleri şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Bu işlemler uzman personellerimiz ile 1 yıl parça ve işçilik garantili olarak hizmeti vermekteyiz. Daha temiz bir ortam sağlamak için klima bakımlarınızı ihmal etmeyiniz. Aynı zamanda Büyükçekmece, Beylikdüzü, Sinanoba, Güzelce, Mimaroba, Kumburgaz, Kamiloba, Muratçeşme, Tepecik bölge veya mahallelerine servis hizmeti verilmektedir.

Klima Servis

Klima servisi söylendiğinde ilk akla gelen hizmetin kalitesi ve bütün klima markaları ile uzmanlaşmış personel kadrosunun klimalara verdiği servis hizmetidir. Aynı zamanda müşterilerin bütçesini düşünülmesi ekonomilerine destek olunmalıdır. Her marka ve model için hizmet verilmektedir. Duvar tipi, tavan tipi, yer tipi, asma tavan tipi, salon tipi, kanallı tipler, taşınabilir tip klimaların klima tamir, montaj ve bakımına garantili şekilde hizmet vermekteyiz.  Soğutma ve havalandırma sistemleri İstanbul avrupa yakası klima servisi olan firmamız, gelişmiş servis bilinci ile kullanıcıya en iyi hizmeti vermeyi benimsemiştir. İstanbul avrupa yakasında hangi semtte olursanız olun klima servis, klima bakımı, klima montaj, klima sökme takma işlemleri tarafımızca servis hizmeti verilmektedir. Her marka ve model klimanız için servis hizmetimiz vardır ev ve ofis tipi klimaların yanında endüstriyel klima sistemlerinde de (VRV, VRF) uzman ekibimizle kaliteli servis için yanınızdayız. Gününde hızlı klima servisi klima ustası imkanı klima arıza bakım onarım işleri tarafımız tarafından yapılmaktadır.

Kumburgaz Klima Bakım

Klima cihazları iç ve dış ortamlardaki değişik hava şartlarını en temiz şekilde iç ortama aktarması gerekir. Bu temizliği sağlamak için klima bakımlarını, klima filtrelerinin temizliği rutin olarak yapılmalıdır. Klima bakımı yapılmayan klimaların verimliliği zamanla düşerek enerji sarfiyatı artacaktır. Klima cihazlarında en iyi verimi az maliyeti ile alabilmeniz için klima teknik genel servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Burada sunulan link ile iletişim sayfamıza gidebilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

İstanbul ilinde hizmet veren firmamız Tronic, Samui, Mitsubishi, Arçelik, Beko, Daikin, LG, Vestel, Airfel klima servisi, Bosch, Sharp, Ferroli, Siemens, Samsung, Alarko, inverter, Profilo, Mitsubishi, Toshiba, Baymak klima servisi, Viessmann, Sigma, Demirdöküm, Sunny, Elektrolüx, Vaillant, Fujitsu, Baxi, Diamond Elektric, Regal, Fuji Electric, York, Panasonic, Kelon, General Elektric, Seg, Rubenis, VRF, Altus, White Westinghouse klima markalarına 1 yıl işçilik ve parça garantili olarak teknik servis hizmeti vermektedir.

Mobil Uzaktan Destek Servisi

Çağrı merkezinde bulunan ekip arkadaşlarımız tarafında yönlendirilerek mobil üzerinden halledilmesi veya klimanızın resetlenmesi gerekiyorsa uzaktan mobil yardımı ile ücretsiz şekilde destek verilmektedir. Bu işlemlere hiçbir şekilde ücret talep edilmemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp
Canlı Destek
Canlı Destek Hattı
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?