Mimaroba Kombi Servis

Mimaroba Kombi Servisi

Mimaroba Kombi Servisi – Hızlı Servis

Mimaroba kombi servisi Büyükçekmece ilçesine bağlıdır ve bu bölgede kombi servisi hizmeti vermektedir. Uzman kadrosu ile 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermektedir. Yılda iki defa kombi bakımı yapılması kombi cihazınız için daha uzun süre performanslı şekilde çalışmasına sebep olur. Yapılan bu bakımlar sayesinde aylık faturalarınızda büyük ölçüde düşüşler meydana gelmektedir. Mimaroba kombi servisi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için uzman personellerimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bütün kombi markaları için  ayrı ayrı uzman personellerimizi kombi sorunlarınızı tamir etmeleri için sizinle irtibata geçiriyoruz. Bu anlamda eski veya yeni kombileriniz için gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Geniş personel kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırız. Mimaroba kombi servisi arızaları tespit cihazları ile sorunları tespit eder size en uygun maliyeti çıkarmak için elimizden geleni yaparız. Kombi servisi olarak Büyükçekmece bölgesinde kombi arızalarına, kombi bakımı, kombi parça değişimi, kombi montajı gibi işlere hizmet verebilmekteyiz.

Kombi Servis

Kombiniz veya kombi sisteminizin düzgün çalışmıyorsa veya hiç çalışmıyorsa Mimaroba Kombi Servisi ile hemen temasa geçebilirsiniz. Uzman ustalarımız ile 30 dakikada arızalarınıza müdahale ediyoruz.

Uzun yıllardan beri arızalarında servis ihtiyacına hızlı, garantili ve yerinde çözüm hizmeti vermekteyiz.

Hermatik, bacalı ve yoğuşmalı kombi tamiri, bakımı, arızası, onarımı ve montaj bir çok taleplerinizi deneyimli servis ekipleriyle yerinde yapmaktadır.

Kombi Tamiri

Kombilerde genellikle 6 ayda bir bakım yaptırılmalıdır. Bu anlamda düzenli bakım yaptırılan kombilerde faturalarda ciddi bir düşüş ve daha çok ısınma aynı zamanda daha performanslı olarak çalışmaktadırlar. Kombiler Genleşme tankı, hava akış şalteri, baca, ısı sensörleri, eşanjör, pompa, fan motoru, termostat, kontrol panosu, elektronik anakart, gibi birçok parçaların bir araya gelmesiyle oluşmaktadır.

Bu kadar çok parçadan oluşan kombi kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde arızalar olabilir.

Kombi arızalandığında arıza kodları ile size durumu bildirir. Arıza kodları sayesinde kombi arıza sebebini anlayabilirsiniz.

Mimaroba, Sinanoba, Batıköy, Güzelce, Kumburgaz, Tepecik, Türkoba mahallelerine 30 dakika içerisined uzman servis ekiplerimizi yönlendiriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp
Canlı Destek
Canlı Destek Hattı
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?